Fundacja DR OTIS » O Fundacji DR OTIS

O Fundacji DR OTIS

Fundacja LogoOd chwili powstania, Fundacja DR OTIS zajmuje się działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Szczególną uwagą i troską, otaczamy dzieci dotknięte zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Celem nadrzędnym jaki przyświeca naszej działalności jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennym zmaganiu o lepsze juro naszych dzieci.

Mając na uwadze potrzebę świadczenia jak najlepszej opieki, dbamy o to by kwalifikacje naszej kadry stale rosły. Bierzemy udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, które dają nam okazję do pogłębienia naszej wiedzy i wymiany doświadczeń z terapeutami z całej Polski. Wspieramy również naszych pracowników w realizowaniu ścieżek indywidualnego rozwoju, poprzez umożliwianie im i kontynuowania nauki na dodatkowych studiach magisterskich.

Wierzymy że zdolna i dobrze wykształcona kadra jest przepustką do świata autyzmu i pozwala nam skutecznie pracować nad polepszeniem jakości życia autystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>